
Kunstprijs La Lecq, de beeldende kunstprijs, geïnitieerd door de Krimpener Kunstwaard, werd financieel mogelijk gemaakt door Rotary Schoonhoven / Krimpenerwaard Oost.
Jury verslag
Amateurs
3e Hans Zantinga VOGELTREK
Fijnschilder met mooie traditionele schilder techniek.Goed gevonden presentatie op veren van een trekvogel.
2e Ton Colen SNOEPGOED
Mooie macro foto , sterke manier van kijken
1e Erno van Doorn LEKKERE TREK
Springt meteen in het oog, goede uitdrukking , leuk geschilderd, krijg er zelf trek van.
Professionals
3e Freek Hilgers TREKVOGELS
Vakmanschap verrassend ambachtelijk lichtvoetig object .Lang voortraject roept direct associatie met kinderen op.
2e Arnold `Holterman BOTERHAMPINDAKAAS
Booijmans van Beuningen heeft de pindakaas vloer . wij de boterham met pindakaas.Een hedendaags stilleven.
1e Anneke Slappendeel-Spek STEVIGETREK
Knap gemaakt mooie houding en gezichtsuitdrukking.Je voelt je kaakkopjes jeuken,
Ze heeft echte trek en dat straalt ze uit,
Prijzen die te verdienen zijn: amateurprijs geldbedrag € 750, professional prijs € 1500, publieksprijs (stemmen met stembiljet in ton op de expositie) € 200. De Prijswinnaars krijgen gelegenheid werk te tonen in december 2011 in galerie STORM te Amsterdam, de werken van de amateurwinnaar en de professional winnaar worden opgenomen in kunstuitleen Krimpenerwaard vanaf januari 2012.
Locatie Kunstfestival La Lecq 2011: Ontmoetingscentrum De Tuyter, Nachtegaalstraat 8. 2922 VL Krimpen aan den IJssel, er is ruim voldoende parkeerruimte. Tel:0180-519931
Openingstijden EXPOSITIE deelnemende werken: 14 oktober vanaf 20 uur tot 29 oktober 17 uur. Alle dagen open, ook zondagmiddag vanaf 12 uur.
Programma:
Op vrijdagavond 28 oktober 20.00 uur feestavond met muziek rondom prijsuitreiking Kunstprijs La Lecq.
De jury van de 2011 editie van de Kunstprijs La Lecq bestaat uit het drietal: de heer Alexander van der Lecq (fotograaf en kunstmakelaar), mevrouw Simone de Knecht (beeldend kunstenaar en docent) en mevrouw Andrea Dogterom (keramiste en docent).
Op zaterdagmiddag 29 oktober 13.00 uur Kunstveiling gehouden van de kunstwerken die niet in de prijzen zijn gevallen. Deze veiling is open voor publiek, opbrengst voor kunstenaar of als kunstenaar dat zelf aangeeft voor goed doel.
